Gipsy

Gipsy

Miss Pamela od Lalanki

Gipsy

2008.01.18.

42 fog,32cm.

Patella negatív, PRA-PRCD negatív



Apa: Caspian Line's Blue Baykal



Nagypapa: JEuW,Lux,Vdh,Dpk,Sw Ch. Toyway X-Marks Thespot



Nagymama: Int,Rus,A,Dpk,Ch. Slavjanka Iradel



Anya: Miss Lisa od Lalanki



Nagypapa: Int,Ch, B,Fr,Lux,Nl,multi BIS & Group Winner  Xanandou des Supers-Supers



Nagymama: int.Ch,Pl,Dpk, A,Ch.  Miss Holiday od Lalanki



Eredmények:

2014.05.24.Gödöllő MUT. Dragana Vasziljevic  CAC, CLUB WINNER, BOB, BEST DWARF, BEST HEAD aaaaaaand BEST IN SHOW III.

09.18.Ózd (H) Gröschl Ferenc (H) CAC,BOB és Best of Group !

05.22.Varasdin (CRO) Andrej Kazmierski (PL) CAC,CACIB,BOB,Best of Group és Horvát Champion !

05.21.Varazdin (CRO) Tatjana Urek (SLO) CAC, CAIB, BOB,Best of Group és BEST IN SHOW III !

05.07.Maribor (SLO) Natasa Blanusa CAC,CACIB,BOB és Best of Group és Szlovén Champion  !

04.24.Szilvásvárad (H) Dominican Shalata CAC,Klub győztes.

04.23. Szilvásvárad (H) Dusan Paunovic CAC,CACIB,BOB és Cruft's qualifikáció.

02.28.Graz (A) CAC,CACIB így INTER CHAMPION !

02.20.Székesfehérvár Championon Championja BOB és legszebb uszkár! 

2011.

06.26.WDS Dánia Champion Class Winner !

04.25.Ceske Budojevice CACIB (CZ) Dupas Jean Jaqus (F) CAC,CACIB,BOB és Cseh Champion !

04.18.Satu Mare CACIB (Ro) Janiki Steibock (ISR) CAC,CACIB,BOB és Román Champion !

04.11. Gyula CAC (H) Gröschl Ferenc CAC,BOB,Best of Group és BEST IN SHOW !

02.07.Brno CACIB (CZ) Dusan Paunovic (SRB) CAC,R.CACIB.

02.06.Brno CACIB (CZ) Klein Jean-Claude (F) CAC,R.CACIB.

01.23.Trencin CACIB (SK) Miroslav Gunis (SK) CAC,CACIB,BOB,Best of Group III, Slovak Champion!

2010.

09.27.Celje CACIB (SLO) Francesco Chocetti (I) CAC,CACIB,BOB.

09.26.Celje CACIB (SLO) Seamus Oates (IRL) CAC,CACIB,BOB.

09.20.Osijek CACIB (HR) Linda Volarikova (SK) CAC,CACIB,BOB.

09.19.Vukovar CAC (HR) Miroslav Zidar (SLO) CAC,BOB,Best of Group II.

09.05.Luxemburg CACIB Boris Chapiro (F) CAC, Luxemburg Champion.

08.23.Wels CACIB (A) Hans Van den Berg (NL) CAC,CACIB,BOB.

08.22.Wels CACIB (A) Libuse Ubrova (CZ) CAC,R.CACIB.

07.05.Lendava CACIB (SLO) Liliane De Ridder Onghena (B) CAC,CACIB,BOB.

06.28. Brno CACIB (CZ) Teixeira Luis Pinto (P) CAC,R.CACIB.

06.21.Székesfehérvár CACIB (H) Kiss Ibolya (H) CAC,CACIB,BOB,Best of Group,Best in Show!!!

06.20.Székesfehérvár CACIB (H) Radvánszky Katalin CAC,CACIB,BOB.

05.24.Subotica CACIB (SRB) Ivanisheva Valentina (RUS) CAC,CACIB,BOB,Best of Group,Szerb Champion.

05.23.Mol CAC (SRB) Evica Misic (SRB) CAC,BOB,Best of Group.

05.17.Budapest CACIB (H) Inga Siil (EST) CAC,CACIB.

05.16.Budapest CACIB (H) Chantal Mary (F) CAC,CACIB,BOB.

05.10.Bratislava CACIB (SK) Kostalova Alena (CZ) CAC,CACIB,BOB,Best of Group III.

05.09.Bratislava CACIB (SK) Kralova Edita (SK) CAC,CACIB,BOB.

05.03.Banska Bistrica (SK) Chwalibog Elzbieta (PL) Junior Winner,BOB,Best of Group II,Slovak Junior Champion.

04.11.Szilvásvárad CACIB (H) Yolanda Nagler Magal (IL) Junior Winner,BOB,Hungaria Junior Champion.

04.04.Novi Sad CAC (SRB) Bánhidi Pálné (H) Junior Winner,BOB,Best of Group,Szerb Junior Champion. 

03.29.Kanjiza CACIB (SRB) Petik Zsuzsanna (H) Junior Winner,BOB,Best of Group.

2009.

12.21.Budapest CAC DERBY (H) Csík István (H) Junior Winner,BOB,Best of Group III.

11.02.Nyitra CACIB (SK) Linda Volkarikova (SK) Junior Winner,BOB.

11.01.Nyitra SKCHP (SK) Aradi Csilla (H) Junior Winner.

10.19.Szentes CAC (H) Sárközy Gyula (H) Junior Winner,BOB,Best of Group II,Junior Best in Show II.

10.05.Budapest EUROPA DOG SHOW (H) Carlos-Fernandez Renau (F) Very promising,Puppy BOB.

10.04.Budapest Uszkár Special Kiállítás (H) Dr.Julia Shchuko (RUS) Very promising, Puppy BOB.

09.07.Kecskemét CAC (H) Tarján Annamária (H) Very promising,Puppy BOB,Puppy Best in Show II.

 2008.


 

226146 (28)

Currently are 5 guests and no members online